بزرگترین و جامع ترین فروشگاه انواع فایل دانشجویی و دانش اموزی

پرفروش ترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. بازدیدکنندگان محترم جهت هر گونه سوال در مورد محصولات با شماره 01(530)7984826 در تلگرام در ارتباط باشید مشتریان محترم در صورت ناموفق بودن در خرید با شماره بالا در ارتباط باشید تا فایل مورد نظر ایمیل و ارسال گردد

تحقیق در مورد روشهاي مونيتوريگ

تحقیق در مورد روشهاي مونيتوريگ

لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب*

فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت)

 تعداد صفحه51

 

هاي قسمت هاي بعدي ارائه ميکنيم و محيط شبکه اي در مرکز تحقيقات و مهندسي موريس (MRE) در Bellcore را که اطلاعات بدست آمده از آنجا جمع آوري شده است، را مختصراً شرح ميدهيم.

1-1 اندازه گيري ترافيک

طيف وسيعي از تجهيزات تجاري و دست ساز براي مونيتورينگ يا جمع آوري داده از LAN ها موجود است. در يک سوي اين طيف، تجهيزاتي قرار دارند که بسته ها را به محض ديده شدن توسط نمايشگر، پردازش ميکنند و عموماً دسته کم شکلهايي از کاهش داده را روي بسته هاي ديده شده اعمال ميکنند. ما اين نوع آناليز را آناليز را آناليز " روي هوا" [1] ميناميم. در اين حالت معمولاً اطلاعات از پيش دانسته زيادي – در مورد اينکه چه چيز از شبکه براي ما مهم است – نياز است. در طرف ديگر طيف، تجهيزاتي قرار دارند که ابداً هيچ پردازشي روي ترافيک انجام نمي دهند؛ بلکه تنها همه يا بخشي از هر بسته را در هنگام ديده شدن، ذخيره ميکنند. از آنجا که در اين روش کاهش داده و تحليل آن پس از جمع آوري داده انجام ميشود، اين روش را تحليل "بازنگرانه"[2] ميناميم. اکثر تجهيزات تجاري موجود براي مونيتورينگ LAN،  گرايش بيشتري به روش "روي هوا" دارند تا روش بازنگرانه. با اين وجود يک تحليلگر LAN معمولي تاحدي قابليت تحليل زمان-حقيقي از شبکه و ذخيره و بازنگري ترافيک را دارد. همچنين، معمولاً ميتوان نوع بسته هايي را که بايد ذخيره شوند، مشخص کرد. تعداد بسته هايي که اين نوع تحليلگر ها ميتوانند ذخيره کننددر تعداد ونرخ بسته هاي ذخيره شده در مدت زمان طولاني محدود است. با حرکت به سمت حالت بازنگرانه، برخي جنبه هاي ترافيک ميتواند دقيقتر ذخيره شود. خصوصاً زمان رسيدن هر بسته. همچنين، تعداد بسته هاي ذخيره شده در يک اجرا به طرز قابل توجهي بيشتر ميشود.

سيستم مونيتورينگ به کار رفته در جمع آوري داده هايي که ما از آنها در اين پايان نامه استفاده کرده ايم، دست ساز بوده است و تمام بسته هاي ديده شده در شبکه تحت مطالعه را با زمان دقيق ذخيره ميکند. همچمنين اين کار را زمان بسيار طولاني بدون وقفه انجام ميدهد. با توجه به اينکه هيچ اطلاعات از پيش دانسته اي در مورد بسته هايي که بايد ذخيره شوند، به تحليلگر داده نشده است؛ مگر اينکه چه مقدار از بسته بايد ذخيره شود، نمايشگر ما بسيار نزديکتر به سمت بازنگرانه طيف است. اين دستگاه توسط يکي از نويسندگان  (Wilson) ساخته شده است.

قلب نمايشگر يک کامپيوتر تکبرد (SBC) که  پايه پردازشگر 68030 به همراه يک سخت افزار اترنت به عنوان واسط اترنت با کارايي بالاست .کامپيوتر تک برد طوري برنامه ريزي شده است که بسته ها از شبکه تحت مطالعه به محض رسيدن دريافت کرده و آنها را در بافر قرار داده و براي هر بسته زمان و اطلاعات وضعيت را ذخيره ميکند.اين SBC به يک دستگاه کامپيوتر توسط يک مجموعه تطبيق دهنده گذرگاه متصل است .برنامه به اجرا در آمده روي کامپيوتر به طور دوره اي از SBC مي پرسد که آيا بافر هاي آنها پر شده است يا خير.در صورتي که بافر ها پر شده باشند آنها را روي ديسک ذخيره ميکند.برنامه ديگري که با اولويت کمتري تر روي کامپيوتر درحال اجراست برنامه ايست که اطلاعات را از روي ديسک روي يکي از دو نوار ديجيتال 9mm براي سيستم ذخيره مي کند .اين نوارها امکان دخيره بسته ها بدون وقفه و تراي طولاني مدت را به دستگاه به سييستم مي دهد .پس 27 ميليون بسته روي يک نوار 8mm  در 2.3Gbyte  ذخيره خواهد شد.

هر بسته اي مع در اترنت نورد بررسي قرارميگيرد نمايشگر يک مهرزمان را ذخيره ميکند که يک عدد 48 بيتي است که تعداد بازه هاي 4 usاست که از زمان شروع گذشته است .اين مهر زمان به جاي زمان قرار داده شدن بسته روي اترنت


[1] On the fly

[2] Retrospective


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,400 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
34_720308_7790.zip358.2k

نظرسنجی

نحوه ی آشنایی شما با فروشگاه یونی سل فایل ؟؟؟
کدام یک نیاز شما در این فروشگاه است؟
قیمت های محصولات فروشگاه را چگونه میبینید؟