بزرگترین و جامع ترین فروشگاه انواع فایل دانشجویی و دانش اموزی

پرفروش ترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. بازدیدکنندگان محترم جهت هر گونه سوال در مورد محصولات با شماره 01(530)7984826 در تلگرام در ارتباط باشید مشتریان محترم در صورت ناموفق بودن در خرید با شماره بالا در ارتباط باشید تا فایل مورد نظر ایمیل و ارسال گردد

تحقیق در مورد ارتباط بين برنامه هاي آموزشي فني و بازار كار صنعتي

تحقیق در مورد ارتباط بين برنامه هاي آموزشي فني و بازار كار صنعتي

لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب*

فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت)

 تعداد صفحه9

ارتباط بين برنامه هاي آموزشي فني و بازار كار صنعتي ،ارتباط بين برنامه هاي آموزشي فني و بازار كار صنعتي

نشست دانشجويي روزنامه آفرينش درباره ارتباط دانشگاه و اشتغال و نقش دانشگاه

در توانمندسازي دانشجويان براي ورود به بازار کار با حضور دانشجويان دانشگاه صنعتي اميرکبير تشکيل شد.

دانشجويان دانشگاه صنعتي اميرکبير در اين گفتگو و گپ دانشجويي مشکلات و در عين حال راهکارهايي که مي تواند آموزش دانشگاهي را از تئوري بودن به سمت کاربردي و عملياتي بودن هدايت کند، مورد توجه قرار دادند. در اين گفتگو، شاخص هايي مانند نحوه پذيرش دانشجو در دانشگاه ها، انتخاب رشته تحصيلي در دانشگاه ها، نقش مثلثي استاد، دانشجو و نظام آموزشي در دانشگاه ها، امکانات آموزشي دانشگاه ها، به عنوان عوامل موثر در ارتباط دانشگاه با اشتغال مورد بررسي قرار گرفت.

لازم به ذکر است دانشجويان حاضر در اين نشست هديه مدني، فربد ميرشاهي و حبيب بهاري نيا در رشته هاي پليمر و نرم افزار دانشگاه اميرکبير مشغول به تحصيل هستند.

  آفرينش: موضوع را از نقش دانشگاه در اشتغال زايي يا ورود دانشجويان به بازار کار شروع  مي کنيم.به نظر شما، ارتباط بين دانشگاه و بازار کار در حال حاضر چگونه است؟ و اصلا دانشگاه براي ورود دانشجويان به بازار کار  چه وظايفي دارد؟

 هديه مدني: به نظر من مشکل به دوران تحصيل در مقاطع پايين تر بر مي گردد. نظام آموزشي ما يکطرفه است و محفوظات در آن نقش اساسي را ايفا مي کند و دانشجويان بعد از اينکه از دانشگاه فارغ التحصيل مي شوند به جاي استفاده از آموخته هاي دانشگاهي شان بايد بيشتر از تجربيات افراد شاغل در بازار کار و صنعت استفاده کنند چون آموزش هاي دانشگاهي کاربردي نبوده است. نارسايي سيستم آموزشي ما موجب شده بچه ها قدرت تحليل و تفسير نداشته باشند و در بسياري مواقع اساتيد چيزي براي آموختن به دانشجويان ندارند.
فربد ميرشاهي: من فکر مي کنم براي ارتباط دانشگاه و اشتغال بايد کمي به عقب برگرديم. بايد ببينيم هدف ما از ورود به


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,400 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
68_677543_9887.zip7.4k

نظرسنجی

نحوه ی آشنایی شما با فروشگاه یونی سل فایل ؟؟؟
کدام یک نیاز شما در این فروشگاه است؟
قیمت های محصولات فروشگاه را چگونه میبینید؟