بزرگترین و جامع ترین فروشگاه انواع فایل دانشجویی و دانش اموزی

پرفروش ترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. بازدیدکنندگان محترم جهت هر گونه سوال در مورد محصولات با شماره 01(530)7984826 در تلگرام در ارتباط باشید مشتریان محترم در صورت ناموفق بودن در خرید با شماره بالا در ارتباط باشید تا فایل مورد نظر ایمیل و ارسال گردد

تحقیق در مورد نمونه هايي از بازي هاي اموزشي بر اساس نظريه ي كانيه

تحقیق در مورد نمونه هايي از بازي هاي اموزشي بر اساس نظريه ي كانيه

لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب*

فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت)

 تعداد صفحه10

نمونه هايي از بازي هاي آموزشي بر اساس نظريه «گانيه »

  • 1- بازي تشخيص رنگ ها

تعدادي قطعات سياه و سفيد را بر روي ميز بگذاريد . يكي از قطعات سفيد را برداشته و به كودك بدهيد تا آن را مشاهده و لمس نمايد . سپس از او بخواهيد تا از ميان قطعات موجود برروي ميز يكي از قطعات همرنگ (سفيد ) را به شما بدهد . بر روي كلنه همرنگ تكيه كنيد تا كودك در هنگام انجام دادن اين عمل ، مفهوم همرنگ را دريابد . از به كار بردن و ناميدن رنگ در اين فسمت خودداري كنيد . هر گاه كودك قادر گرديد كه قطعات سفيد را از ميان قطعات سياه جدا نمايد آن گاه رنگ هاي ديگر را به ترتيب در داخل مجموعه قرار دهيد  و از كودك بخواهيد تا بر حسب رنگ آن ها را دسته بندي كند . (مهارت فكري – تميز دادن ).

  • 2- بازي شناخت بزرگتر

تعدادي قطعات بزرگ و كوچك را آماده كنيد . يكي از بزرگترين قطعات را برداريد ، آن را در كنار كوچك ترين قطعه قرار دهيد . به نو آموز بگوييد : و اين يكي بزرگ است (به قطعه بزرگ تر اشاره كنيد ). از نو آموز بخواهيد تا كلمات بزرگ و كوچك را تكرار نمايد . سپس نو آموز را تشويق نماييد تا قطعات بزرگ را از ميان قطعات موجود انتخاب نمايد . قطعات انتخاب شده را در يك گوشه ميز قرار دهيد . (مهارت فكري – مفهوم عيني ).

  • 3- بازي آشنايي با اعضاءبدن

( اين بازي مخصوص نو آموزاني است كه با اعضاء بدن خود آشنا هستند ). دايره اي از  نو آموزان را در حالت ايستاده بسازيد . خود در مركز دايره قرار گيريد . با آرامش به نوآموزان بگوييد : دست راست خود را بلند كن – پاي چپ خود را لمس كن ، و ... شروع بازي به صورت آهسته خواهد بود . اما همزمان با پيشرفت بازي فرمان ها سريع تر خواهند شد . (مهارت فكري – مفاهيم تعريف شده ).

  • 4- بازي شناخت كوچك تر

قطعهات را به صورت دو به دو در كنار يكديگر قرار گرفته وجود داشته باشد . به قطعه كوچك تر اشاره كرده و به نو آموز بگوييد: اين قطعه كوچك تر از آن قطعه است ( به قطعه بزرگ تر اشاره كنيد ). نو آموز را تشويق به تكرار كوچك تر بنماييد . سپس از نو آموز بخواهيد تا از ميان قطعات چيده شده قطعه كوچك تر را نشان دهد . اين عمل را تا جائي كه از ياد گيري اطمينان يابيد ادامه دهيد . (مهارت هاي فكري قانون ).


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,300 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
45_676069_2417.zip8.9k

نظرسنجی

نحوه ی آشنایی شما با فروشگاه یونی سل فایل ؟؟؟
کدام یک نیاز شما در این فروشگاه است؟
قیمت های محصولات فروشگاه را چگونه میبینید؟