بزرگترین و جامع ترین فروشگاه انواع فایل دانشجویی و دانش اموزی

پرفروش ترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. بازدیدکنندگان محترم جهت هر گونه سوال در مورد محصولات با شماره 01(530)7984826 در تلگرام در ارتباط باشید مشتریان محترم در صورت ناموفق بودن در خرید با شماره بالا در ارتباط باشید تا فایل مورد نظر ایمیل و ارسال گردد

مقاله در مورد شهر الکترونیک

مقاله در مورد شهر الکترونیک

لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب*

فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت)

تعداد صفحه45

فهرست مطالب شهر الكترونيك و عصر مجازي شهر الكترونيكي در ايران جمع بندي شهر الكترونيكي كيش سند راهبردي شهر الكترونيك مشهد

شهر الكترونيك جايي بهتر براي زندگي

 

شهر الکترونیک

 

 زمينه ايجاد شهر الكترونيك را مي توان در پنج مرحله پيدايش، ارتقاء، تعامل، تراكنش و يكپارچگي در نظر گرفت. بخشي از شهرهاي الكترونيك در كشورهاي در حال توسعه در مرحله پيدايش هستند بعضي در اين شهرها اقدامات نخستين براي ايجاد شهر الكترونيك در حال شكل گيري است. اقدامات مزبور با انجام مطالعات راهبردي و تدوين برنامه هاي جامع توسعه شهر الكترونيك و اطلاع رساني عمومي آغاز مي شوند و به مرور بايد زيرساختار فناوري ارتباطات و اطلاعات شهر توسعه يابد.

 

در مرحله ارتقاء شهرها اقدامات نخستين را پشت سر مي گذرانند و خود را توسعه مي دهند، بهبود وضعيت وب سايتها، ارائه خدمات ابتدايي برروي وب سايتها، توسعه زيرساختار و آموزش كاركنان از اقدامات اساسي اين مرحله مي باشد. تعدادي از شهرها و شهرداري هاي جهان در اين مرحله از توسعه قرار دارند.

 

در مرحله تعامل وب سايتها امكان برقراري ارتباطات دوطرفه برقرار مي گردد و شهروندان به راحتي مي توانند با ادارات شهري و مسوولين شهر ارتباط برقرار كنند. طي اين مرحله معمولاً برخي از خدمات شهري نيز از طريق اينترنت ارائه مي گردد كه از جمله اين خدمات مي توان از بانك اطلاعات شهري نام برد.

 

در مرحله تراكنش، انواع پرداختها و انتقالات پولي از طريق اينترنت امكان پذير مي شوند و هيچ محدوديتي در اين مرحله در امر دريافت و پرداخت وجود نخواهد داشت. كارت هاي اعتباري، كارت هاي خريد اينترنتي و ديگر گونه هاي پرداخت الكترونيكي جاي تبادلات فيزيكي پول را مي گيرند. شهرهاي برتر الكترونيك در دنيا همچون برلبني و بوستون در اين مرحله قرار دارند.

 

در مرحله يكپارچگي، اغلب خدمات شهري مورد نياز مردم توسط وب سايتها قابل ارائه هستند و شهرواندان مي توانند با استفاده از اينترنت به آنها دسترسي داشته باشند. اين حالت زمينه ساز برپايي اداره الكترونيكي شهر مي باشد.

 

ايجاد سازمانها و ادارات مجازي و سيستم كار از راه دور Teleworking از برنامه هاي آينده شهرهاي الكترونيك است. با دنبال كردن اين برنامه ها مراجعه مردم به ادارات دولتي به حداقل مي رسد و كارمندان نيز مي توانند در هر مكاني وظايف خود را انجام دهند. ارايه متد و روشي براي زندگي الكترونيك در خور جامعه اطلاعاتي نيز از ديگر برنامه هاي شهرهاي الكترونيك در جهان است. سبك زندگي در جامعه اطلاعاتي تضادها و ناهنجاري

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,400 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
21_639990_3801.zip27k

نظرسنجی

نحوه ی آشنایی شما با فروشگاه یونی سل فایل ؟؟؟
کدام یک نیاز شما در این فروشگاه است؟
قیمت های محصولات فروشگاه را چگونه میبینید؟