بزرگترین و جامع ترین فروشگاه انواع فایل دانشجویی و دانش اموزی

پرفروش ترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. بازدیدکنندگان محترم جهت هر گونه سوال در مورد محصولات با شماره 01(530)7984826 در تلگرام در ارتباط باشید مشتریان محترم در صورت ناموفق بودن در خرید با شماره بالا در ارتباط باشید تا فایل مورد نظر ایمیل و ارسال گردد

تحقیق در مورد ايدز

تحقیق در مورد ايدز

لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب*

فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت)

تعداد صفحه13

فهرست مطالب

چكيده

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

مقدمه

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

اماايدز

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

زيدووادين(AZT) و C60

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

عملكردHIVP در فرد مبتلا

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

بر همكنش HIVP با C60

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

فعاليت ضد C60  HIV

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

حلاليت C60 در آب

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

نتيجه

 

 

10

 

چكيده:

 

در سالهاي اخير بيماري ايدز حيات جامعه بشري را به شدت تحديد مي كند. لذا هدف ما از نگارش اين مقاله آشنايي با يكي از جديدترين روشهاي شيميايي مبارزه با اين بيماري مي باشد.

 

در حال حاضر ايدز به عنوان بيماري جديد دهه اخير شناخته شده و تعداد مبتلايان به اين بيماري روزبه روز بيشتر مي شود.هم اكنون ايدز مقام بزرگترين قاتل افراد جوان را به دست آورده است. شيوع و گسترش اين بيماري در جهان پژوهشگران را بر آن داشته تا روشي براي درمان اين بيماري بيابند.

 

روش كار: C60 ابعاد و خواصي دار دكه مي تواند قسمت فعال يك آنزيم ويروس بسيار مهم يعني پروتئاز 1-HIV را مسدود كند . مشتقات ديگر C60  در خواصي با گروه بزرگي از مواد معدني خوشه اي مشترك هستند و فعا ليت آنزيم HIV ديگري را متوقف مي كنند.

 

. پژوهشگران با اضافه كردن يك استخلاف دي فنيل ديازو متان به C60 مولكول فو لرن ديگري را سنتز كردند و آنرا ،، فولروييد،، نا ميدند. اين تركيب با غلظت 3تا µM 5 به سرعت فعا ليت پروتئاز را متوقف مي كند. پژوهشگران همچنين دريافته اندكه دي فولروييد توليد مثل ويروسها را در سلولهاي سيستم ايمني آلوده به HIV كه به طور عادي و مزمن وجود دار دبا غلظتهاي µM 7 وµM 11 متوقف مي كند. در حالي كه زيدووادين (AZT) يك نوكلئوزيد همراه با يك بازدارنده ترانس كريپتاز فقط برضد سلولهايي مانند T ليمفوسيت كه به طور عادي آلوده شده اند موثر است ولي برضد سلولهاي آلوده مزمن بي اثر است.    جالب توجه است كه مشتقات فولرن برضد HIV مقاوم در برابر AZT موثرند. ظاهراً خيلي زود است در مورد درمان دقيق ايدز با مشتقات فولرنها تاريخي تعيين كرد ولي كوششها در اين زمينه ادامه دارد.

 

 

 

كلمات كليدي: مشتقات C60 – آنزيم پروتئاز – فولروئيد – زيدو وادين

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مقدمه:

 

 

 

تاريخچه اي در مورد C60 و بيماري ايدز

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       مولكول C60 به يادمعمارآمريكايي طراح گنبد هايي با همين نام ساختار هندسي Buck Minester fulleren نامگذاري شد.مولكول C60 را ميتوان قفس بسته توخالي از اتمهاي كربن در نظر گرفت،كه بر روي سطح كروي شبيه توپ فوتبال، قرار گرفته اند. اولين مورد بررسي ثبت شده در مورد فولرنهابه سال 1970 بر مي گردد كه توسط Eigi osawa صورت گرفته و در مجله ژاپني منتشر شده است.سپس اين مطلب توسطEiji osawaوYoshidaدر كتابي راجع به تركيبات آروماتيك به زبان ژاپني توضيح داده شد. در سال 1980،Davidson مولكول C60 را به صورت تئوري مورد بررسي قرار داد. اين بررسي تا سال 1985 در هاله اي از ابهام و بصورت تئوري باقي ماند. از سال 1985 تا 1990 مطالعات روي قفسهاي كربني

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,400 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
62_617689_1887.zip522.6k

نظرسنجی

نحوه ی آشنایی شما با فروشگاه یونی سل فایل ؟؟؟
کدام یک نیاز شما در این فروشگاه است؟
قیمت های محصولات فروشگاه را چگونه میبینید؟